• nerezové oceli vakuové armatury
 • vakuové nerezové oceli komponenty na místě inspekce

Vakuové komponent a přizpůsobování nabídky

ISO, EN11435, DNV, TSSA CRN, BPE, 3-A komponenty SSI vysavače

Čistý pokoj. SIP / CIP testovací systém. Mezinárodní norma vakuové armatury

Článek

Světový standard vakuové složka rostlina aby vyhovoval vašim potřebám

EVERFIT TECHNOLOGY CO., LTD. ( EFT ) je plná dodavatel služby věnován poskytovat širokou škálu nerezové oceli vakuové komponenty, ventily a produktových řešení pro různé obory, včetně polovodičů, farmaceutický, biotechnologie, potravinářství a pozemního stavitelství. EFT má 5.500 metrů čtverečních závod, který je schopen provádět konstrukci forem a výrobu, tepelné zpracování, odlévání, kování, pokovování, vrtání, frézování, CNC obrábění, čištění, svařování, kompletace a balení ve třídě 10.000 čistých prostorách. EFT je schopna dodávat všechny komponenty z nerezové oceli v souladu s normou ISO, EN11435, DNV, TSSA CRN, BPE, 3-a kritérií SSI.

Nerezová ocel materiál zpráva a test (SPECTRO iSORT):
Made in Taiwan vysoce kvalitní nerezové oceli se zprávami a testů

Made in Taiwan vysoce kvalitní nerezové oceli se zprávami a testů

Všechny nerezové oceli jsou pořízeny z Tchaj-wanu největších ocelářských společností; jsou Gloria Material Technology Corporation a Walsin Lihwa Corp. I když také na Tchaj-wanu z nerezové oceli je dražší, jeho EFT stanovení je zajišťuje kvalitu oceli. Kromě material zpráv poskytnutých ocelářských společností, kdy ocel přijde, je testována pomocí SPECTRO iSORT, aby byla zajištěna jeho čistotu, a že je bez radiace. Jakmile jsou testovány, jsou označeny v různých barvách pro identifikaci.

Výzkum z nerezové oceli vakuové komponent a vývoj (R & D) team:
EFT elity byly vynikající návrh z nerezové oceli ventily a vakuové komponenty, které splňují mezinárodní standardy

EFT elity byly vynikající návrh z nerezové oceli ventily a vakuové komponenty, které splňují mezinárodní standardy

EFT má tým šesti inženýrů s nádherným inženýrských zkušeností v různých průmyslových odvětvích, včetně polovodičů, farmaceutický, biotechnologie, potravinářství a pozemního stavitelství, a to je důvod, proč jsou schopné udržovat partnerství s mezinárodními kupci z USA, Francie, Německo, Japonsko, Velká Británie, Itálie a Tchaj-wanu. EFT je z nerezové oceli vakuové komponenty jsou ekvivalentní světových značek, jako jsou Alfa Laval, GEMÜ a SODIME, protože sledovat jejich koncepci designu a systém. Nízká tolerance znamená 100% vakuové kování testu, a jejich dobrá zásada jim umožnilo stát se známým výrobcem s vysokou kvalitou.

konstrukci forem a vývoj:
Vynikající forma konstrukce a výrobní dovednosti, je faktorem pro výrobu nerezové oceli ventily a vakuové armatury

Vynikající forma konstrukce a výrobní dovednosti, je faktorem pro výrobu nerezové oceli ventily a vakuové armatury

U každého z nerezové oceli vakuové komponenty, existují nejméně tři formy vyvinuté a vyráběné pro celý proces a výrobu forem doba cyklu je řízen z části podle velikosti a složitosti. Chcete-li snížit zhotovení formy a čas vývojový cyklus, před lety, místo toho, aby jejich formy vyráběné jinde, EFT začal navrhnout a vyrobit vlastní formy. Konstrukce formy tým využívá nejnovější technologie v oblasti hardware a software pro navrhování forem. S dostatkem konstrukci forem zkušenosti, každá forma zlepšila časy cyklů a nakonec udržet náklady na nízké úrovni.

Pila:
pila pro různé typy nerezových trubek a tyčí

Pila pro různé typy nerezových trubek a tyčí

V EFT , existuje více než pět 100% automatické pily, které jsou schopné pracovat 24 hodin non-stop. Vysoká schopnost umožňuje EFT přijímat velké zakázky a dodržování lhůt. "Jednou se jim dostalo zakázku na 500.000 ventily z nerezové oceli, se obě pily pracovali 24 hodin non-stop po celé dny." Manažer EFT odvolán.

Vysokofrekvenční indukční kalicí stroj pro horké kování:
z nerezové oceli vakuové komponenty a ventily teplé kování

Nerezové oceli komponenty vakuové a ventily teplé kování

Vysokofrekvenční indukční kalení stroj je vytápěcí zařízení pro širokou škálu průmyslových aplikací, zejména pro nerezové oceli vakuové trubky a tyče. Se strojem jsou z nerezové oceli vakuové trubky a tyče se zahřeje na více než 1000 stupňů Celsia za minutu, jakmile jsou vyhřívané, jsou tvarované okamžitě lisech.

Plynový hořák pro horké kování:

Stroj plynový hořák je topná zařízení na plochých desek z nerezové oceli.

Lisovací stroj:
kování lisování vakuum

kování lisování vakuové

Pro tlakové síly, EFT má 200, 300 a 800 tun lisování lisovací stroje pro zpracování velkého množství z nerezové oceli vakuové zařízení objednávky. Tyto lisovací stroje jsou aplikovány na základě hmotnostní třídu komponenty z nerezové oceli je.

Vzpřímený typ vrtačka:
vrtačka pro výrobu nerezové oceli ventily, vakuové armatury, vakuové komponenty

Vrtačka pro výrobu nerezové oceli ventily, vakuové armatury, vakuové komponenty

EFT má deset vrtačky; jsou schopny vrtání nerezové oceli ventily, vakuové armatury od průměru 12mm až do 42mm. Vrtačky jsou určeny pro vrtání děr po vrtání, vyvrtané z nerezové oceli vakuové tvarovky jsou přesunuty do obráběcím úseku CNC pro další zpracování.

CNC soustruh a frézka pro nerezové oceli vakuové ventily, kování vakua:

V EFT 's 5500 čtverečních metrů závodu, je jich tam 18 CNC soustruh stroje, 2 CNC frézky s 4 CNC inženýrů změny soustruh nůž, který dovolil EFT k výrobě nerezové oceli vakuové komponenty od 3/8 do 8 průměrů s 80.000 až 100.000 výrobní kapacity je měsíčně.

CNC frézky pro vakuové komponenty

CNC frézky pro vakuové komponenty

Protože každá z nerezové oceli vakuové kování vyžaduje určité obráběcí operace, pro komponenty, které mohou potřebovat CNC obrábění nebo klapky vyžádat frézování, všechny jsou uspořádány do projektového manažera založené na jejich vlastnostech. Všechny vysávat komponenty mohou být požadovány dodatečné vrtání, frézování a obráběcích procesů k dosažení cílů. Speciálně pro vysokotlakých nerezové oceli ventily, které vyžadují vysoký standard obráběcích procesů pro dosažení některých obtížných úhlů nebo sekery.

Nerezová ocel vakuové komponent na místě inspekce:
na místě inspekce s vizuální kontrolou, inspekce zařízení

Na místě inspekce s vizuální kontrolou, inspekce zařízení

Během výroby, je tu kartu, která jde ruku v ruce s provozovatelem, aby se ujistil, že každý krok je proveden přesně a karta indikuje toleranci z nerez oceli kování vakua, teploty a kolikrát za hrubý povrch broušení, atd. Nadřízení jsou odpovědni kontrolovat kartu a měřit z nerezové oceli vakuové komponenty každé dvě hodiny bez ohledu na jiné fázi výroby. Z nerezové oceli vakuové komponenty jsou testovány v laboratoři pro jeho přesnost, aby se zabránilo výrobě porážku.

Ultrazvukové a RO čištění jedlík postup:

Po obrábění na CNC strojích, z nichž každá vakuová část má projít čistícího procesu, jak se zbavit mastnoty, prachu, oleje, atd. Celý proces obsahuje šest sekcí včetně ultrazvukového čištění (kontejner 1), ultrazvukového čištění (nádoba 2), horké vody RO úklid (zásobník 3), teplá voda RO čištění (kontejner 4), teplá RO čištění vody (zásobník 5) a suché (kontejner 6).

Ultrazvukové a RO vody samočisticí proces z nerezové oceli vakuové komponenty

Ultrazvukové a RO vody samočisticí proces z nerezové oceli vakuové komponenty

RO voda je jeden druh vyčištěné vody, která odstraňuje molekul a iontů použitím vysokého tlaku technologie. Aby se zabránilo zbytečnému znečišťování z podzemních vod, z nerezové oceli vakuové komponenty jsou čištěny s použitím většiny čištěné vody - RO vody.

Aby se zabránilo tření při čištění, jsou na zakázku regály umístit každé ze složek samostatně.

Manometr a měřící nástroj z nerezové oceli vakuové komponenty (ventily, příruby, stud svorky, tvarovka):

K dispozici je zkušební zařízení pro jednotlivce z nerezové oceli ventily a vakuové armatury v EFT testovací laboratoři 's a je teplota pod kontrolou.

  Crysta-Plus M 776:
 • Crysta-Plus M 776 je snadno použitelný souřadnicové měřicí zařízení, které se používá zejména pro šroubových přírub. Jehla je schopen připojit díru a vypočítat jeho měření přesně.
  Mitutoyo měřicí přístroj Contracer obrys:
 • Plotr XY kontury povrchu nerezové oceli vakuové komponenty a ilustruje vzdáleností a tras na počítači nebo jiných zobrazovacích jednotek. Je vhodný pro měření R a C úhly.
  Optický komparátor:
 • Optický komparátor: Optický komparátor je snadno použitelný kus vybavení, které vám mohou pomoci, jakmile je umístit na platformě měření z nerezové oceli vakuové kování. Naměřené hodnoty jsou přes .00005 "/ 001mm přesnost skleněných vah;., Je vhodné pro měření tloušťky a šikmý úhel komponent.
  TECLOCK SYLVAC:
 • TECLOCK SYLVAC vám mohou pomoci měřit hloubku vakuových komponent.
manometr a měřící nástroj pro nerezové oceli vakuové komponenty

(Zleva doprava)
Crysta-Plus M 776 (ruční typ s pohyblivou řádovou souřadnicový měřicí stroj pro příruby z nerezové oceli).
Mitutoyo Contracer obrysy měřicího přístroje.
Optický komparátor pro měření.
TECLOCK SYLVAC.

vakuová z nerezové oceli svařování komponent:
EFT zakázku svářečka none-kyslík pro prefekta svařované vakuové komponenty

EFT zakázku svářečka none-kyslík pro prefekta svařované vakuové komponenty

Zakázková svářecí stroj je navržen a postaven na bázi EFT let 's praxí. Jedná se o zařízení pro svařování none-kyslík, a jeho cílem je, aby se zabránilo pórovitost kyslíku. S nově navrženým svářečky, svařovací úlohy jsou prováděny dokonale.

Nerezová ocel vakuové složka galvanizovny:

U některých slitin, které obsahují měďáky, vzhledem ke své povaze, se elektrolytické pokovování se použije, aby se zabránilo změně barev.

Nerezová ocel vakuové složka leštění:

Po vyčištění každého z nerezové oceli vakuové kování je leštěné a otřel si stejně jako zrcadlo.

vakuová z nerezové oceli montáž komponent:
vakuové montáž komponent

vakuové montáž komponent

EFT se specializuje na výrobu z nerezové oceli vakuové komponenty pro polovodičů, zpracování potravin a léčiv sektory. Pro některé z nerezové oceli vakuové komponenty, které se provede pomocí více než 20 dílů. Některé díly jsou dováženy z Německa a Japonska představuje tu nejlepší kvalitu pro své klienty. Například německé výroby pružina je testována na více než 200,000,0 krát bez přerušení, a to přichází se zprávou, aby to dokázal.

Testování vakuové komponent z nerezové oceli:

Bez ohledu na navrhování a výrobu nerezové oceli vakuové komponenty pro polovodičů, zpracování potravin nebo farmaceutických firem, a to právě z složky vyžaduje, aby zajistily, že celý proces je přesně provádí bez nehody. Z tohoto důvodu přísné testy jsou prováděny včetně zkoušky těsnosti vodou, vysokotlakým testem a průhledítka jsou použity pro zkoušky stejně.

vakuum nerez ocel značení komponent:

Tryskový tisk, laserový tisk, dot matrix tiskárny nebo nárazu matice tiskárna jsou proveditelné na žádost klienta.

Nerezová ocel vakuové komponentní balení a expedici metody:

Každý klient vyžaduje různé způsoby obaly, EFT poskytuje dynamické obalové způsoby, jak uspokojit jejich potřeby. K dispozici je PE obaly, obaly, pěnové obaly, obaly čisté, nebo jiné ekologicky šetrné obalové materiály. Kromě toho se před zabalením, vizuální kontrola je prováděna s cílem zajistit čistotu každého z nerezové oceli vakuové komponenty.

Čistých prostor (třída 10000) pro nadstandardního z nerezové oceli vakuové komponenty:
třída 10000, ISO certifikované čistých prostor pro hygienické vakuové komponenty

Třída 10000, ISO certifikované čistých prostor pro hygienické vakuové komponenty

U polovodičových, farmaceutický, biotechnologie a potravinářský průmysl, z nerezové oceli vakuové kování musí být čištěny a bez pevných částic. Proto EFT zřídila čistých prostor, který je ekvivalentní standardu ISO. V čistém prostoru, bude z nerezové oceli vakuové komponenty čistit; kompletace a balení bude probíhat v místnosti před opuštěním místnosti.

vakuum nerez ocel zásob komponent:

S 5500 čtverečních metrů závodu, EFT je schopen uložit více než 200 tun nerezových materiálů musely vypořádat s velkými a naléhavých zakázek.

Postup ferule QC inspekce
Postup ferule QC inspekce

Kategorie produktů

Poslat dotaz

Hledáte vakuové komponenty pro vaše zařízení na zpracování? Kontakt EFT nyní dostat své celkové řešení.

dotazovat se

Ready-eSupport

Pro LIVE HELP ... stačí kliknout na "Live Help Desk", specialisté budou naše s vámi ve vzduchu krátce.

Podíl

Vyhledávání související produkty

English | Français | česky | 한국어 | ไทย | हिन्दी | Indonesia | Deutsch | Ελληνικά | Português | العربية | 日本語 | Nederlands | Русский | Italiano | Việt | Türkçe | Español | Close